Logo Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Accés restringit
Idioma del web:
Català Español English
Apartats
Pla d'Acció Tutorial
Document Marc del Pla d'Acció Tutorial

Seguint l'enllaç, podeu accedir al Document Marc del Pla d'Acció Tutorial, aprovat el mes de febrer del 2015.


Quadern de Progressió Transversal
 Seguint l'enllaç, podeu accedir al Quadern de Progressió Transversal.
Informació d'interès
Directora de l'Escola:

Mercedes Abades
MAbades@santpau.cat

Coordinadora titulació:


Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Coordinadora 1r. Curs:

Maria Serret
MSerret@santpau.cat

Coordinadora 2n. Curs:

Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat 

Coordinadora 3r. Curs:

Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat  

Coordinadora 4rt. Curs:

Eva Román
ERoman@santpau.cat

Coordinadora de mobilitat i intercanvis:

Montserrat Guillaumet
MGuillaumet@santpau.cat

Coordinadora Recerca:

Eva Román
ERoman@santpau.cat 

Coordinadora de Qualitat:


Rosalia Santesmases
RSantesmases@santpau.cat 


Coordinadores Màsters

Atenció d'infermeria a persones
amb problemes cardíacs:


Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat

Infermeria gerontològica i
geriàtrica:


Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat

Infermeria intensiva:

Antonio Torres
ATorresQ@santpau.cat
  

Infermeria oncològica:

Adelaida Ramos
ARamosF@santpau.cat

Infermeria psiquiàtrica i
salut mental:


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat

Infermeria perioperatòria:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Conductes addictives:
Prevenció i Intervenció Infermera 


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat 

Atenció d'infermeria al nen i a l'adolescent

Maria Serret
MSerret@santpau.cat
 

Avís legal