Logo Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Accés restringit
Idioma del web:
Català Español English
Grau en infermeria > Guia de les assignatures
Guies de 1r curs del Grau en Infermeria
Any acadèmic 2017/18
Seguint els enllaços, podeu consultar les guies de les assignatures del primer curs del Grau en Infermeria per al curs acadèmic 2017/18.


Guies de 2n curs del Grau en Infermeria
Any acadèmic 2017/18

Guies de 3r curs del Grau en Infermeria
Any acadèmic 2017/18

Guies de 4t curs del Grau en Infermeria (obligatòries)
Any acadèmic 2017/18
Seguint els enllaços, podeu consultar les guies de les assignatures obligatòries del quart curs del Grau en Infermeria per al curs acadèmic 2017/18.

Guies de 4t curs del Grau en Infermeria (optatives)
Any acadèmic 2017/18

Seguint els enllaços, podeu consultar les guies de les assignatures optatives del quart curs del Grau en Infermeria, corresponents als dos itineraris, per al curs acadèmic 2017/18.

Itinerari I: Cures Infermeres Específiques en l'Àmbit de la Cardiologia


Itinerari II: Cures Infermeres Específiques en l'Àmbit de l'Oncologia

Informació d'interès
Directora de l'Escola:

Mercedes Abades
MAbades@santpau.cat

Coordinadora titulació:


Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Coordinadora 1r. Curs:

Maria Serret
MSerret@santpau.cat

Coordinadora 2n. Curs:

Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat 

Coordinadora 3r. Curs:

Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat  

Coordinadora 4rt. Curs:

Eva Román
ERoman@santpau.cat

Coordinadora de mobilitat i intercanvis:

Montserrat Guillaumet
MGuillaumet@santpau.cat

Coordinadora Recerca:

Eva Román
ERoman@santpau.cat 

Coordinadora de Qualitat:


Rosalia Santesmases
RSantesmases@santpau.cat 


Coordinadores Màsters

Atenció d'infermeria a persones
amb problemes cardíacs:


Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat

Infermeria gerontològica i
geriàtrica:


Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat

Infermeria intensiva:

Antonio Torres
ATorresQ@santpau.cat
  

Infermeria oncològica:

Adelaida Ramos
ARamosF@santpau.cat

Infermeria psiquiàtrica i
salut mental:


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat

Infermeria perioperatòria:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Conductes addictives:
Prevenció i Intervenció Infermera 


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat 

Atenció d'infermeria al nen i a l'adolescent

Maria Serret
MSerret@santpau.cat
 

Avís legal