Logo Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Accés restringit
Idioma del web:
Català Español English
Erasmus > Convocatòries
Seleccionats i documentació
Any acadèmic 2017/18
Seguint l'enllaç al web de la UAB, podeu consultar la resolució de places de la Convocatòria Única dels programes de mobilitat internacional per al curs 2017/18, així com un recull d'informacions i de documentació relatives al Programa Erasmus.

Convocatòria única Erasmus+ i Programa Propi
Any acadèmic 2017/18
 
Seguint l'enllaç, podeu consultar la convocatòria única dels programes Erasmus+ i Propi per al curs acadèmic 2017/18.

Valoració del coneixement d'idioma
Seguint l'enllaç, podeu accedir a la informació sobre la convocatòria extraordinària d'exàmens d'idiomes per a l'alumnat de Mobilitat de la UAB.

Sessions informatives
Convocatòria 2017/18
Calendari de sessions informatives 2017/18:

- Sessions informatives convocatòria simultània del programa Erasmus+ i del programa Propi:

EUI-Sant Pau: dilluns 3 d'octubre 2016 a les 9:00h a l' aula de 3r curs

UAB-Campus: dilluns 24 d'octubre de 2016 a les 11:30h, 13:00h i 15:00h a la Sala de Cinema (Pl. Cívica). En el marc de l'International Day.

Informació d'interès
Directora de l'Escola:

Mercedes Abades
MAbades@santpau.cat

Coordinadora titulació:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Coordinadora 1r Curs:

Maria Serret
MSerret@santpau.cat

Coordinadora 2n Curs:

Elvira Hernandez
EHernandezMa@santpau.cat

Coordinadora 3r Curs:

Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat 

Coordinadora 4t Curs:

Eva Román
ERoman@santpau.cat

Coordinadora de mobilitat i intercanvis:

Montserrat Guillaumet
MGuillaumet@santpau.cat

Coordinadora Recerca:

Eva Román
ERoman@santpau.cat 

Coordinadora de Calidad:


Rosalia Santesmases
RSantesmases@santpau.cat 


Coordinadores Màsters

Atenció d'infermeria a persones
amb problemes cardíacs:


Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat 

Infermeria gerontològica i
geriàtrica:


Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat

Infermeria intensiva:

Antonio Torres
ATorresQ@santpau.cat
 

Infermeria oncològica:

Adelaida Ramos
ARamosF@santpau.cat

Infermeria psiquiàtrica i
salut mental:


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat

Infermeria perioperatòria:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat 

Conductes Addictives:
Prevenció i Intervenció Infermera: 


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat 

Atenció d'infermeria
al nen i a l'adolescent:  


Maria Serret
MSerret@santpau.cat 
 

Avís legal