Logo Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Accés restringit
Idioma del web:
Català Español English
Erasmus > Sol·licituds i calendari
Calendari per a sol·licituds Programa Erasmus - OUT
Curs 2018/19
 
El període de sol·licitud per al Programa Erasmus és del 30 d'octubre al 10 de novembre de 2017.

El full de sol·licitud el podeu trobar al web de l'EUI, apartat Gestió acadèmica i administrativa / Gestió de sol·licituds.

Cal lliurar-lo emplenat a la Coordinadora de Mobilitat i Intercanvis i posteriorment, signat per ella, a Secretaria.

Documentació per a matriculació Programa Erasmus IN
 
Documents per a matriculació d'alumnes Erasmus IN:

- Imprés de sol·licitud prematrícula mobilitat i intercanvi
- Imprés de consentiment i compromís confidencialitat pràctiques i             consentiment informació
- Imprés compromís de confidencialitat
- Fotocòpia Tarjeta Sanitària Europea
- Fotografía actual mida carnet
- Fotocòpia assegurança responsabilitat civil i mèdica segons normativa de la UAB     (link assegurança)
Informació d'interès
Directora de l'Escola:

Mercedes Abades
MAbades@santpau.cat

Coordinadora titulació:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Coordinadora 1r Curs:

Maria Serret
MSerret@santpau.cat

Coordinadora 2n Curs:

Elvira Hernandez
EHernandezMa@santpau.cat

Coordinadora 3r Curs:

Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat 

Coordinadora 4t Curs:

Eva Román
ERoman@santpau.cat

Coordinadora de mobilitat i intercanvis:

Montserrat Guillaumet
MGuillaumet@santpau.cat

Coordinadora Recerca:

Eva Román
ERoman@santpau.cat 

Coordinadora de Calidad:


Rosalia Santesmases
RSantesmases@santpau.cat 


Coordinadores Màsters

Atenció d'infermeria a persones
amb problemes cardíacs:


Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat 

Infermeria gerontològica i
geriàtrica:


Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat

Infermeria intensiva:

Antonio Torres
ATorresQ@santpau.cat
 

Infermeria oncològica:

Adelaida Ramos
ARamosF@santpau.cat

Infermeria psiquiàtrica i
salut mental:


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat

Infermeria perioperatòria:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat 

Conductes Addictives:
Prevenció i Intervenció Infermera: 


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat 

Atenció d'infermeria
al nen i a l'adolescent:  


Maria Serret
MSerret@santpau.cat 
 

Avís legal